Konkursy

KALENDARZ KONKURSÓW w SP 310

        W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Realizacja zaplanowanych wydarzeń będzie zależała od sytuacji epidemicznej

 

KONKURSY DATA ORGANIZATORZY
KONKURS POETYCKI -„POLSKIE SŁOWA” październik/listopad Barbara Woźniak
KONKURS MATEMATYCZNY Bajeczna Matematyka dla klas IV-V listopad/grudzień Katarzyna Wardawa – Stec Beata Gołębiewska
KONKURS
NA „OZDOBĘ CHOINKOWĄ”
grudzień SU Magdalena Cieślak

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

dla uczniów kl. II-VIII

marzec Beata Żak Katarzyna Wardawa – Stec Beata Gołębiewska
DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY
„TROPAMI PITAGORASA”
dla uczniów kl. IV-VIII
II półrocze Beata Żak Katarzyna Wardawa – Stec Beata Gołębiewska
KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA” II półrocze Kl. 0-3 Magdalena Cieślak
kl. 4-8 Jolanta Relidzyńska
KONKURS PLASTYCZNY „Mamo, Tato nie pal przy mnie” dla klas 0-III II półrocze Kamila Mazurek Małgorzata Słowik
KONKURS LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ
„WIEŻA BABEL”
listopad, luty Katarzyna Wardawa – Stec Beata Gołębiewska Beata Żak
„DLA ZIEMI” XXII DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNO – PRZYRODNICZY dla klas I II półrocze Aneta Stępniewska Agnieszka Sadkowska Anna Kondratowicz
DLA ZIEMI” XXII DZIELNICOWY KONKURS
PLASTYCZNO – PRZYRODNICZY
dla klas II
II półrocze Aneta Stępniewska Agnieszka Sadkowska Anna Kondratowicz
DLA ZIEMI” XII DZIELNICOWY KONKURS NA PLAKAT
dla klas III – VIII
II półrocze Aneta Stępniewska Agnieszka Sadkowska Anna Kondratowicz
DLA ZIEMI”
VIII DZIELNICOWY MULTIMEDIALNY KONKURS
II półrocze Aneta Stępniewska
Katarzyna Wardawa – Stec Beata Żak Agnieszka Sadkowska
DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY
dla kl. III
marzec/ kwiecień Sylwia Mikucka Edyta Jurek

MISTRZ STARANNOŚCI”

KONKURS
NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT dla klas I – III

I półrocze – koniec stycznia
II półrocze – koniec maja
Edyta Jurek Izyda Koryl Kamila Mazurek
KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET NASZEGO PATRONA SZKOŁY” maj Barbara Szarf Aleksandra Puzoń

KONKURS ORTOGRAFICZNY

dla klas IV – VIII

listopad Barbara Woźniak
MISTRZ PŁYNNEGO CZYTANIA”
KONKURS CZYTELNICZY
dla klas II – III
koniec września Sylwia Mikucka Agnieszka Szota
SZKOLNY KONKURS
PIOSENKI „MAM TALENT”
II półrocze Aleksandra Puzoń
Jolanta Relidzyńska. Magdalena Cieślak
WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW listopad – maj Katarzyna Olszewska
SZKOLNY MIĘDZYPRZEDMIOTOWY KONKURS NAUKOWY I półrocze Aneta Stępniewska
TURNIEJ WIEDZY O PATRNIE SZKOŁY DLA KLAS 1 – 8 marzec Agnieszka Szota Barbara Woźniak wychowawcy klas
KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH DLA KLAS 7 – 8 II półrocze Krystyna Wrońska

KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY „STACJA KOSMICZNA ALFA”
listopad Aleksandra Puzoń Marek Świetlicki
KONKURS PLASTYCZNY „SZKOLNY PLUSZAK Z RECYKLINGU”” marzec Aleksandra Puzoń
KONKURS PLASTYCZNY NA PODSUMOWNIE PROJEKTU CZYTELNICZEGO „WIEŻA CZYTELNICZA” PT.
ILUSTRACJA DO ULUBIONEJ KSIĄŻKI”
kwiecień – maj Izyda Koryl Katarzyna Olszewska Kamila Mazurek Małgorzata Słowik
KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ MSCDN POD AKREDYTACJĄ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY
październik, grudzień, luty Katarzyna Wardawa –Stec Beata Żak Beata Gołębiewska
JAK RYBA W WODZIE” – KONKURS FRAZEOLOGICZNY DLA UCZNIÓW KLAS 6 – 8
marzec Alicja Zagórowicz Beata Jeziorska
KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS 0 – 3 „W KRAINIE WIERSZY JULIANA TUWIMA” styczeń Izyda Koryl
Kamila Mazurek
Magdalena Cieślak
Barbara Szarf
MISTRZ ORTOGRAFII KLAS 1 – 3 I półrocze
kl. 2-3 koniec listopada
kl. 1 styczeń II półrocze – kwiecień
wychowawcy klas 1-3
MISTRZ MATEMATYKI KLAS 1 – 3 I półrocze – styczeń/luty
II półrocze – czerwiec
wychowawcy klas 1-3
KONKURS HISTORYCZNY DLA KLAS TRZECICH październik wychowawcy klas 3

 

Skip to content